Įeiti
Publikuota: 2020.12.11. Atnaujinta:

VERT suderino UAB „Radviliškio vanduo“ investicijas


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Radviliškio vanduo“ 2017-2019 m. investicijas, kurių bendra vertė yra 778 tūkst. Eur. Investicijos finansuojamos bendrovės, Radviliškio rajono savivaldybės bei Lietuvos Aplinkos apsaugos investicijų fondo programos lėšomis.

Bendrovė investavo į vandentiekio ir nuotekų tinklų statybą Arimaičių km. Nutiesta 1256 m vandentiekio ir 1699 m nuotekų tinklų. Prie centralizuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklų prisijungė 31 būstas, prie centralizuotų nuotekų tinklų 3 būstai, likę 3 būstai naudojasi tik centralizuota geriamojo vandens tiekimo paslauga.

UAB „Radviliškio vanduo“ taip pat investavo į vandentiekio ir nuotekų tinklų statybą Vaižganto g. Radviliškio m. Nutiesta 341,68 m vandentiekio ir 700,38 m nuotekų tinklų. 21 vartotojui suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos bei gauti kokybiškas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas.

Taip pat bendrovė investavo į vandentiekio ir nuotekų tinklų statybą Radviliškio mieste: Kovo 11-osios g., Gedimino g., Ąžuolų g., Maironio g., Dariaus ir Girėno g., Dzūkų g., vandentiekio tinklų statybą Saulėtekio g. ir kt.

Bendrovė įrengė vandens gerinimo įrenginius Beinoravos k. vandenvietėje. Įgyvendinus investiciją, Beinoravos k. gręžinyje geležies kiekis atitinka higienos normas, 87 gyventojai aprūpinami švariu vandeniu.

Investicijos leis užtikrinti saugų ir patikimumą vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą UAB „Radviliškio vanduo“ vartotojams.

 

Išsamiai susipažinti su VERT 2020-12-11 posėdžio medžiaga galite ČIA