Įeiti
Publikuota: 2020.11.05. Atnaujinta:

Viešoji konsultacija dėl vandens sektoriaus kainų nustatymo metodikos pakeitimo


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), reaguodama į reguliuojamą ūkio subjektų pateiktą informaciją bei siekdama užtikrinti galimybę įmonėms turėti aukštos kvalifikacijos specialistus, teikia viešajai konsultacijai Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodikos pakeitimo PROJEKTĄ – pastabas ir pasiūlymus siųskite iki lapkričio 9  d. (imtinai).

Esminis pakeitimas: jei ūkio subjekto darbuotojų skaičius yra mažesnis už atitinkamos ūkio subjektų grupės lyginamosios analizės rodiklius, darbuotojų vidutinis darbo užmokestis gali būti didesnis ne už Lietuvos statistikos departamento paskutinio skelbiamo vidutinio viešojo sektoriaus vandens tiekimo, nuotekų valymo, atliekų tvarkymo ir regeneravimo, o elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo veiklos ketvirčio darbo užmokestį.

⁎⁎⁎

• Pastabas ir pasiūlymus teikite paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, el. p. info@vert.lt arba per LR Seimo teisės aktų projektų informacinę sistemą.

• Pastabų ir pasiūlymų teikimo terminas – iki 2020 m. lapkričio 9 d.  (imtinai).

• Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".