Įeiti
Publikuota: 2020.01.29. Atnaujinta:

Viešoji konsultacija dėl Geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio apskaičiavimo metodikos pakeitimo


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), siekdama aiškiau reglamentuoti geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio skaičiavimą, pakoregavo ir teikia viešajai konsultacijai naujos redakcijos Geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio apskaičiavimo metodikos   PROJEKTĄ – pastabas ir pasiūlymus prašome teikti iki 2020 m. vasario 11 d.    

Esminis pakeitimas: suvienodintos sąnaudų grupės su įtvirtintomis Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų įmonių apskaitos atskyrimo ir susijusių reikalavimų apraše, taip pat atskirtos netiesioginių ir bendrųjų sąnaudų grupės.

******

 • Pastabas ir pasiūlymus teikite paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, el. paštu info@vert.lt arba per LR Seimo teisės aktų projektų informacinę sistemą.

• Pastabų ir pasiūlymų teikimo terminas – iki 2020-02-11. 

• Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".