Įeiti
Publikuota: 2021-11-03. Atnaujinta: 2021-11-03

Keičiasi UAB „Joniškio vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Joniškio vandenys“ antriesiems kainos galiojimo metams perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas, vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 2,77 Eur/m3 (be PVM).

UAB „Joniškio vandenys“ perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute (Eur be PVM)


Joniškio vandenys kainos2.png

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, mažėja dėl didesnio realizuoto geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kiekio, ilgalaikio turto apimties pokyčio, atitinkamai ir investicijų grąžos.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Joniškio rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,7 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Joniškio vandenys“ kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2021 m. liepos 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-10-29 posėdžio medžiaga galite ČIA.​