Įeiti
Publikuota: 2022-03-02. Atnaujinta: 2022-03-02

Viešoji konsultacija dėl Prognozuojamos elektros energijos rinkos kainos ir atskaitinės kainos nustatymo metodikos koncepcijos


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia viešąją konsultaciją dėl Prognozuojamos elektros energijos rinkos kainos ir atskaitinės kainos nustatymo metodikos koncepcijos, pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2022 m. kovo 11 d.

Metodikos tikslas – nustatyti skaidrius, aiškius ir objektyvius principus prognozuojamai elektros energijos rinkos kainai ir atskaitinei kainai, atitinkančiai Lietuvos elektros energetikos sektoriaus ekonomines sąlygas. VERT nustato prognozuojamą elektros energijos rinkos kainą ateinantiems kalendoriniams metams ir atskaitinę kainą kiekvienam organizuojamam skatinimo kvotų paskirstymo aukcionui.

Pakeitimai atliekami siekiant parengti tikslesnes elektros energijos rinkos kainos prognozes bei nustatyti kuo tikslesnę kainą ateinantiems kalendoriniams metams. Dėl šios priežasties VERT siekia gauti koncepcinių pasiūlymų dėl metodikos tobulinimo.

⁎⁎⁎⁎⁎

  • Pastabas ir pasiūlymus bei atsakymus į viešosios konsultacijos klausimus pagal klausimyno formą pateikti iki 2022 m. kovo 11 d. paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, elektroniniu paštu [email protected].
  • Pastabų ir pasiūlymų teikimo terminas – iki 2022 m. kovo 11 d. (imtinai).
  •  Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos.