Įeiti
Publikuota: 2022-05-27. Atnaujinta: 2022-05-27

Viešoji konsultacija dėl Sankcijų skyrimo taisyklių pakeitimo


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia viešąją konsultaciją dėl Sankcijų skyrimo taisyklių pakeitimo. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2022 m. birželio 7 d. 

Projekto tikslas – papildyti taisykles nuostatomis, susijusiomis su sankcijų skyrimu regioniniams atliekų tvarkymo centrams ir bendro atliekų deginimo įrenginio ir (ar) atliekų deginimo įrenginio valdytojams už pažeidimus vykdant reguliuojamąją veiklą.

Siūlomi esminiai pakeitimai:

  • Numatyta, jog Sankcijų skyrimo taisyklės reglamentuoja VERT už Atliekų tvarkymo įstatyme pažeidimus regioniniams atliekų tvarkymo centrams, bendro atliekų deginimo įrenginio ir (ar) atliekų deginimo įrenginio valdytojui skiriamų sankcijų tvarką.

  • Taisyklės įsigalioja 2023 m. sausio 1 d.

⁎⁎⁎⁎

• Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (TAIS) ir VERT interneto svetainėje www.vert.lt. 

• Pastabas ir pasiūlymus teikite paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, el. paštu [email protected] arba per LR Seimo teisės aktų projektų informacinę sistemą.

• Pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje „Viešosios konsultacijos".