Įeiti
Publikuota: 2022-07-21. Atnaujinta: 2022-07-21

Keičiasi UAB „Prienų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos


​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino perskaičiuotas UAB „Prienų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas antriesiems kainos galiojimo metams, gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma 3,61 Eur/m3 (be PVM) kaina.

Bendrovės bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)


Prienų vandenys kaina 2022-07-21.JPG

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina keičiasi dėl bazinėje kainoje įskaičiuotų ir realizuotų kiekių neatitikties, infliacijos įtakos, dėl turto nusidėvėjimo (amortizacijos) įgyvendinus investicijas, dėl didesnių elektros energijos kainų, darbo užmokesčio fondo, gamtos išteklių mokesčio tarifo.

Bendrovė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teikia Prienų mieste ir visame Prienų rajone.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Prienų rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,56 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2022-07-21 posėdžio medžiaga galite ČIA.​