Įeiti
Publikuota: 2024-01-25. Atnaujinta: 2024-01-25

Perskaičiuotos UAB „Šakių vandenys“ paslaugų kainos


​​​Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Šakių vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas tretiesiems bazinės kainos galiojimo metams: vartotojams, gaunantiems paslaugas butuose, bus taikoma 3,41 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina.

UAB „Šakių vandenys“ bazinės ir perskaičiuotos geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos vartotojams, perkantiems paslaugas bute, Eur/m3 (be PVM)

 

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina keičiasi dėl infliacijos, darbo užmokesčio fondo, elektros energijos tarifų mažėjimo, mokesčių sąnaudų, bazinėje kainoje įskaičiuotų ir realizuotų kiekių neatitikties, įsigyto ir pradėto eksploatuoti ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudų, investicijų grąžos įgyvendinus projektus ir išaugus skolinto kapitalo kainai ir nuosavo kapitalo grąžai, papildomai gautų pajamų dalinio sugrąžinimo pasikeitus elektros tarifams ir kitų būtinųjų sąnaudų, reikalingų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui.

Įsigaliojus naujoms kainoms, vartotojų mokama suma už paslaugas sudarys 1,78 proc. vidutinių šeimos pajamų, tai yra neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2024-01-25 posėdžio medžiaga galite ČIA.