Įeiti
Publikuota: 2021.02.19. Atnaujinta: 2021.02.24

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-02-25

10:30 val.

II dalis

1. Dėl VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro energetikos objektus, įrenginius įrengiančių ir (ar) eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Utenos šilumos tinklai“ 2019–2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Utenos rajono savivaldybės, UAB „Utenos šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Akmenės energija“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vedėjas Aivaras Ciesiūnas
Dalyvauja: Akmenės rajono savivaldybės, UAB „Akmenės energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Vilkaviškio vandenys“ 2018, 2019–2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Vilkaviškio rajono savivaldybės, UAB „Vilkaviškio vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Prienų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Prienų rajono savivaldybės, UAB „Prienų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Trakų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Trakų rajono savivaldybės, UAB „Trakų vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Radviliškio vanduo“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Radviliškio rajono savivaldybės, UAB „Radviliškio vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Palangos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Palangos miesto savivaldybės, UAB „Palangos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, priedas

9. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. rugsėjo 25 d. nutarimu Nr. O3E-855 „Dėl Elektros energetikos ir gamtinių dujų įmonių reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikros techninės užduoties patvirtinimo“ patvirtintos reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikros techninės užduoties galiojimo pratęsimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Lietuvos auditorių rūmų, AB „Achema“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Akmenės cementas“, AB „Lifosa“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, AB „Suskystintos dujos“, UAB „Dainavos elektra“, UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Intergas“, UAB Kauno termofikacijos elektrinės, UAB „Literma“, UAB „Saurida“, UAB „SG dujos“, UAB „Varėnos dujos“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl pajėgumų aukcionų nuostatų patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėjas Paulius Blažys
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos, AB „Achema“, AB „Ignitis gamyba“, AB „Lifosa“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Panevėžio energija“, LITGRID AB, UAB „Axton Commodities“, UAB „Green Genius“, UAB „Ignitis grupė“, UAB Kauno termofikacijos elektrinės atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl atsisakymo pakeisti uždarosios akcinės bendrovės „Neringos komunalininkas“ leidimą verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Neringos komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

12. Dėl atsisakymo pakeisti A. Gerdauskio veterinarijos vaistinei leidimą verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: A. Gerdauskio veterinarijos vaistinės atstovai.
Posėdžio medžiaga

13. Dėl vartojimo ginčo tarp V. K. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

14. Dėl vartojimo ginčo tarp D. M. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

15. Dėl ginčo tarp uždarosios akcinės bendrovės „Senamiesčio rezidencija“ ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

16. Kiti klausimai.












Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).