Įeiti
Publikuota: 2021.03.19. Atnaujinta: 2021.03.25

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-03-25

10:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Vilniaus vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-24 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės, Vilniaus rajono savivaldybės, Švenčionių rajono savivaldybės, Šalčininkų rajono savivaldybės, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Kevista investicijos“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo uždarajai akcinei bendrovei „KEVISTA“pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „Kevista investicijos“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „ILJOTA“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „ILJOTA“ atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „DOMO VERSLAS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Rita Klakauskienė
Dalyvauja: UAB „DOMO VERSLAS“ atstovai.

5. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Jozita“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Jozita“ atstovai.

6. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

7. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Saurida“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

8. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. gruodžio 31 d. nutarimo Nr. O3E-1586 „Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Dujotra“ pakeitimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Dujotra“ atstovai.

9. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. kovo 30 d. nutarimo Nr. O3E-234 „Dėl individualios įmonės A. Kvedero firmos leidimo galiojimo panaikinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: IĮ A. Kvedero firmos atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai Abromiškių reabilitacijos ligoninei išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „LIETKABELIS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: AB „LIETKABELIS“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Viduklės briketai“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Viduklės briketai“ atstovai.

13. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „Unimodus“ išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo UAB „Green Genius Lithuania“ pripažinimo netekusiu galios (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Asta Dailidienė
Dalyvauja: UAB „Unimodus“ atstovai.

14. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „MIRILDA“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: UAB „MIRILDA“ atstovai.

15. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 gruodžio 31 d. nutarimo Nr. O3E-1610 „Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Saurida“ pakeitimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Saurida“ atstovai.

16. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis individualiai Z. Komšlienės įmonei“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: Individualios Z. Komšlienės įmonės atstovai.

17. Dėl leidimo gaminti elektros energiją biudžetinei įstaigai Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos atstovai.

18. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl MB „Mokymų energija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: MB „Mokymų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl MB „Mokymų energija“ elektros sektoriaus energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: MB „Mokymų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Molėtų šiluma“ 2019 ir 2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Molėtų rajono savivaldybės, UAB „Molėtų šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl Balterma ir ko, UAB 2016 ir 2017 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Domantas Rimkus
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės, Balterma ir ko, UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Foksita“ investicijų derinimo ir šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, UAB „Foksita“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, 1 nutarimo projektas, 2 nutarimo projektas, priedas

6. Dėl UAB „Vilniaus vandenys“ 2019, 2020, 2021 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Šalčininkų rajono savivaldybės, Švenčionių rajono savivaldybės, Vilniaus miesto savivaldybės, Vilniaus rajono savivaldybės, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Jonavos vandenys“ 2018‒2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Jonavos rajono savivaldybės, UAB „Jonavos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Šiaulių vandenys“ 2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Šiaulių miesto savivaldybės, Šiaulių rajono savivaldybės, UAB „Šiaulių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl Atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų aptarnavimo mokesčio skaičiavimo metodikos pakeitimo ir Geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio apskaičiavimo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vedėja Indrė Musvicienė
Dalyvauja: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, AB „Kauno energija“, AB „Šiaulių energija“, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, UAB „Palangos vandenys“, UAB „Šiaulių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl AB „Panevėžio energija“ reguliuojamos veiklos pažeidimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisės taikymo skyriaus patarėja Simona Gavorskaitė
Dalyvauja: AB „Panevėžio energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

11. Kiti klausimai.








Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).