Įeiti
Publikuota: 2022-04-08. Atnaujinta: 2022-04-13

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


2022-04-14

9:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Telšių vandenys“išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-35 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Telšių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Telšių vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją uždarajai akcinei bendrovei „REIMPEX KAUNAS“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „REIMPEX KAUNAS“ atstovai.

3. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomisUAB „Eniris“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Eniris“ atstovai.

4. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „RSS MOTORS“ leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „RSS MOTORS“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Raben Real Estate Lithuania“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus patarėjas Rolandas Pakalka
Dalyvauja: UAB „Raben Real Estate Lithuania“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB „SKV-VALDA“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB „SKV-VALDA“ atstovai.

7. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB Tauvestas išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Tauvestas atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Saulės vėjo energija“ galiojimo pratęsimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Saulės vėjo energija“ atstovai.

9. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Eniris“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Eniris“atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją viešajai įstaigai „SENJORŲ ELDORADAS“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: VšĮ „SENJORŲ ELDORADAS“ atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją MB „Baldinis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: MB „Baldinis“ atstovai.

12. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vėjo Miestas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-481), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vėjo Miestas“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vėjo Miestas“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-482), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus patarėja Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vėjo Miestas“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Tarzanija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Tarzanija“ atstovai.

15. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl VšĮ „Nauja kvalifikacija“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus specialistas Edmundas Tunaitis
Dalyvauja: VšĮ „Nauja kvalifikacija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Molėtų vanduo“ 2017–2022 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Simona Kulikauskienė
Dalyvauja: Molėtų rajono savivaldybės administracijos, UAB „Molėtų vanduo“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Varėnos šiluma“ 2021–2023 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistas Almas Rupšlaukis
Dalyvauja: Varėnos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Varėnos šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA​
Pranešėjas – Šilumos bazinių kainų skyriaus vyr. specialistas Dominykas Beleckas
Dalyvauja: Šilutės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2022 m. kovo 3 d. nutarimo Nr. O3E-285 „Dėl „Ignitis gamyba“, AB šilumos gamybos bazinės kainos (kainos dedamųjų) nustatymo“ pakeitimo ir AB „Ignitis gamyba“ šilumos gamybos kainos dedamųjų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus patarėja Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Ignitis gamyba“, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Didma“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Pakruojo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Didma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Rietavo savivaldybės administracijos, UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, priedas

8. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2013 m. lapkričio 21 d. nutarimo Nr. O3-694 „Dėl Reikalavimų elektros energijos skirstomųjų tinklų operatoriaus rengiamai atitikties programai patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyr. specialistė Inesa Zubovienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos energetikos instituto, Lietuvos elektros energetikos asociacijos, Nepriklausomų elektros tiekėjų asociacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl ginčo tarp UAB „Essence group“ ir UAB „Ignitis“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

10. Dėl vartojimo ginčo tarp L. T. ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo. ATIDĖTA​​
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

11. Dėl vartojimo ginčo tarp R. M. ir UAB „Elektrum Lietuva“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

12. Dėl vartojimo ginčo tarp D. U. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

13. Dėl vartojimo ginčo tarp Ž. V. ir UAB „Ignitis“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus patarėja Sandra Grabauskaitė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama

14. Kiti klausimai.











Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).​​​