Įeiti
Publikuota: 2021.05.07. Atnaujinta: 2021.05.13

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-05-13

10:30 val.

I dalis

1. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Reltina“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Reltina“ atstovai.

2. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Aukštaitijos vandenys“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Aukštaitijos vandenys“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Bevielės technologijos“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Bevielės technologijos“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Anykščių Antano Vienuolio progimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos atstovai.

5. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis uždarajai akcinei bendrovei „Žibalas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Žibalas“ atstovai.

6. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais uždarajai akcinei bendrovei „Gotartas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Gotartas“ atstovai.

7. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais UAB „Maxoil“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Maxoil“ atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Manvesta“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Manvesta“ atstovai.

9. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Paliūtis“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Paliūtis“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „AD Wood“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „AD Wood“ atstovai.

11. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijai išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Marijampolės profesinio rengimo centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Marijampolės profesinio rengimo centro atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Ineksa“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Ineksa“ atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Joniškio agrochemija“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Joniškio agrochemija“ atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus AB Vilniaus šilumos tinklai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB Vilniaus šilumos tinklai atstovai.

16. Dėl leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais akcinei bendrovei „Klaipėdos nafta“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: AB „Klaipėdos nafta“ atstovai.

17. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ 2019‒2020 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Gintarė Klovienė
Dalyvauja: Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ bendrai derinamų investicijų sąrašo derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Dujų skyriaus patarėja Eglė Paipolienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Klaipėdos nafta“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

3. Dėl Atestavimo įstaigų kompetencijos vertinimo taisyklių patvirtinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėjas Marekas Močiulskis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, valstybės įmonės Registrų centro, AB „Energijos skirstymo operatorius“, VšĮ Energetikų mokymo centro atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl AB „Smiltynės perkėla“ keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją didžiausio tarifo derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vedėja Eglė Goculenko
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos, Neringos savivaldybės administracijos, AB „Smiltynės perkėla“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl Elektros energijos perdavimo, skirstymo ir visuomeninio tiekimo paslaugų bei visuomeninės kainos viršutinės ribos nustatymo metodikos pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyresn. specialistė Viktorija Strazdaitė-Užubalienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl UAB „Orion Global pet“ pripažinimo reguliuojamu nepriklausomu šilumos gamintoju. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: UAB „Miesto energija“, UAB „Orion Global pet“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2020 m. rugpjūčio 17 d. nutarimo Nr. O3E-736 „Dėl Lietuvos Respublikos energetikos įstatymo 8 straipsnio 11 dalies 22, 23 ir 24 punktuose nustatytų funkcijų pavedimo vykdyti“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Teisėkūros ir teisinės analizės skyriaus vedėja Aleksandra Prokopjeva
Posėdžio medžiaga

8. Dėl sankcijos skyrimo UAB „Intergas“ už 2021 m. vasario 11 d. pažeidimo protokole Nr. K3-2 nustatytus reguliuojamos veiklos sąlygų pažeidimus. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus patarėjas, laikinai vykdantis skyriaus vedėjo funkcijas, Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: UAB „Intergas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

9. Dėl sankcijos skyrimo SĮ „Simno komunalininkas“ už 2021 m. kovo 25 d. pažeidimo protokole Nr. K3-5 nustatytus reguliuojamos veiklos sąlygų pažeidimus. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Teisės taikymo skyriaus patarėjas, laikinai vykdantis skyriaus vedėjo funkcijas, Povilas Šalaševičius
Dalyvauja: SĮ „Simno komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

10. Kiti klausimai.










Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).