Įeiti
Publikuota: 2021.05.17. Atnaujinta: 2021.05.20

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2021-05-21

8:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Vilniaus vandenys“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-24 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, UAB „Vilniaus vandenys“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Mocevičiaus firmai „Ginalas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Mocevičiaus firmos „Ginalas“ atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Vilniaus universitetui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Vilniaus universiteto atstovai.

4. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Medizas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Medizas“ atstovai.

5. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus L. L. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: L. L.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Relektra“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Relektra“ atstovai.

7. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis Sigito Rimkevičiaus komercinei įmonei pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Sigito Rimkevičiaus komercinės įmonės atstovai.

8. Dėl leidimų verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais Sigito Rimkevičiaus komercinei įmonei pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vedėja Ramunė Laukevičienė
Dalyvauja: Sigito Rimkevičiaus komercinės įmonės atstovai.

9. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis UAB „Gasgera“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Gasgera“ atstovai.

10. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Anykščių kultūros centrui išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: Anykščių kultūros centro atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „PLUNGĖS LAGŪNA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „PLUNGĖS LAGŪNA“ atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Kauno šilas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB „Kauno šilas“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Visagino savivaldybės administracijai išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: Visagino savivaldybės administracijos atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Windfarm Akmenė One“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Windfarm Akmenė One“ atstovai.

15. Kiti klausimai.


II dalis

1. Dėl UAB „Skuodo šiluma“ 2017–2019 metų investicijų. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus patarėjas Mindaugas Bernotas
Dalyvauja: Skuodo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Skuodo šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Varėnos šiluma“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Roma Skliaustienė
Dalyvauja: Varėnos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Varėnos šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl UAB „Kaišiadorių šiluma“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyresn. specialistas Erikas Švabauskas
Dalyvauja: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kaišiadorių šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo ir karšto vandens kainų dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos kainų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Laura Sinkevičienė
Dalyvauja: Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Ukmergės šiluma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Šilalės šilumos tinklai“ šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vedėja Eglė Goculenko
Dalyvauja: Šilalės rajono savivaldybės administracijos, UAB „Šilalės šilumos tinklai“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl AB „Smiltynės perkėla“ keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją didžiausio tarifo derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus patarėja Ramunė Zailskienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos, Neringos savivaldybės administracijos, AB „Smiltynės perkėla“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Dėl UAB „Didma“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Pakruojo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Didma“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

8. Dėl UAB „Palangos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Asta Rimkevičiūtė
Dalyvauja: Palangos miesto savivaldybės administracijos, UAB „Palangos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

9. Dėl UAB „Jonavos vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Jonavos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Jonavos vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

10. Dėl Geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo užmokesčio apskaičiavimo metodikos pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vedėja Indrė Musvicienė
Dalyvauja: Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, UAB „Šiaulių vandenys“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

11. Dėl Energijos išteklių rinkos įstatyme įtvirtinto įpareigojimo gamtines dujas įsigyti gamtinių dujų biržoje vykdymo 2020 m. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Urtė Pavydė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos, UAB „GET Baltic“, UAB „Visagino energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

12. Dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2012 m. balandžio 11 d. nutarimo Nr. O3-90 „Dėl Gamtinių dujų įmonių teikiamų paslaugų patikimumo ir kokybės rodiklių, jų įvertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Karolis Demšė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos, AB „Achema“, AB agrofirmos „Josvainiai“, AB „Amber Grid“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, AS Eesti Gaas, AS „Latvijas Gaze“, Axpo Nordic AS, Cryo Shipping AS, Cryogas M&T Poland S. A., DXT Commodities SA, Eesti Energia AS, Gasum OÜ, Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo S. A., UAB „Fortum Heat Lietuva“, UAB „Achema Gas Trade“, UAB „Baltkonta“, UAB „Deimgvida“, UAB „Dolaurus“, UAB „EGTO energija“, UAB „Elektrum Lietuva“, UAB „Elenger“, UAB „Enefit“, UAB „Gazimpeksas“, UAB „Haupas“, UAB „Ignitis“, UAB „Imlitex“, UAB „Inregnum“, UAB „Intergas“, UAB „Interstic“, UAB „JetGas“, UAB „Scener“, UAB „SG dujos“, UAB „Vilniaus elektra“, UAB „Viva Grid“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, el. dokumentas*

13. Dėl prognozuojamos elektros energijos rinkos kainos 2021 metams perskaičiavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėjas Ignas Kazakevičius
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, UAB „Ignitis“ atstovai.
Posėdžio medžiaga, el. dokumentas*

14. Dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2009 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. O3-75 „Dėl Elektros energijos persiuntimo patikimumo ir paslaugų kokybės rodiklių aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyresn. specialistė Viktorija Strazdaitė-Užubalienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „LIFOSA“, LITGRID AB, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

15. Dėl viešuosius interesus atitinkančių paslaugų lėšų ir kainos 2021 metams perskaičiavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus patarėja Laima Kasparavičiūtė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Ignitis gamyba“, LITGRID AB, UAB „Baltpool“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

16. Dėl UAB „Prienų energija“ planinio patikrinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Šilumos bazinių kainų skyriaus vedėja Eglė Goculenko
Dalyvauja: Apskaitos ir kontrolės UAB „Auditas“, UAB „Trakų energija“ atstovai.
Posėdžio medžiaga: pažyma, nutarimo projektas

17. Dėl vartojimo ginčo tarp M. V. ir akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyriausioji specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

18. Dėl vartojimo ginčo tarp J. E. ir uždarosios akcinės bendrovės „Saurida“ nagrinėjimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyriausioji specialistė Elmyra Vaišnorė
Klausimas nagrinėjamas rašytinės procedūros tvarka, ginčo šalims nedalyvaujant.
Posėdžio medžiaga neskelbiama.

19. Kiti klausimai.


*Elektroninį dokumentą atsidaryti galite pasinaudoję nuoroda https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/view.










Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).