Įeiti
Publikuota: 2022-01-07. Atnaujinta: 2022-01-11

Tarybos posėdis (nuotoliniu būdu)


​2022-01-13

9:30 val.

I dalis

1. Dėl UAB „Pakruojo vandentiekis“ išduotos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijos Nr. L7-GVTNT-32 pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Vida Žilėnienė
Dalyvauja: Pakruojo rajono savivaldybės administracijos, UAB „Pakruojo vandentiekis“ atstovai.

2. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Kauno Panemunės lopšeliui-darželiui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: Kauno Panemunės lopšelio-darželio atstovai.

3. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Termopalas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Termopalas“ atstovai.

4. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Jojuvis“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: UAB „Jojuvis“ atstovai.

5. Dėl leidimo gaminti elektros energiją Šilalės r. Kvėdarnos darželiui „Saulutė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Zita Lukšienė
Dalyvauja: Šilalės r. Kvėdarnos darželio „Saulutė“ atstovai.

6. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei „Kauno energija“ pakeitimo ir anksčiau išduoto leidimo pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: AB „Kauno energija“ atstovai.

7. Dėl leidimo gaminti elektros energiją akcinei bendrovei Lietuvos radijo ir televizijos centrui pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

8. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Veiverių 134“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Veiverių 134“ atstovai.

9. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „VPSP 2“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „VPSP 2“ atstovai.

10. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus „Elektrum Lietuva“, UAB išdavimo (pažymos Nr. O5E-34). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: „Elektrum Lietuva“, UAB atstovai.

11. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus „Elektrum Lietuva“, UAB išdavimo (pažymos Nr. O5E-35). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: „Elektrum Lietuva“, UAB atstovai.

12. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB „Vilpros pramonė“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vilpros pramonė“ atstovai.

13. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: BIOVELA-UTENOS MĖSA, UAB atstovai.

14. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus akcinei bendrovei Lietuvos radijo ir televizijos centrui išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: AB Lietuvos radijo ir televizijos centro atstovai.

15. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „HIDROENERGIJA“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-19). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „HIDROENERGIJA“ atstovai.

16. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „HIDROENERGIJA“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-20). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „HIDROENERGIJA“ atstovai.

17. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „HIDROENERGIJA“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-21). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „HIDROENERGIJA“ atstovai.

18. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „HIDROENERGIJA“ išdavimo (pažymos Nr. O5E-22). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „HIDROENERGIJA“ atstovai.

19. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus Astijaus Jasaičio gintaro dirbinių įmonei „Napoleonas“ išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: Astijaus Jasaičio gintaro dirbinių įmonės „Napoleonas“ atstovai.

20. Dėl leidimo verstis mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktaisuždarajai akcinei bendrovei „STATETA“ pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „STATETA“ atstovai.

21. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Litelektra išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo MB Rudnia Nr. L-5126 pripažinimo netekusiu galios. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB Litelektra atstovai.

22. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB LITAMILK pakeitimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: UAB LITAMILK atstovai.

23. Dėl leidimo gaminti elektros energiją E. Č. išdavimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: E. Č.

24. Dėl leidimo gaminti elektros energiją MB Saulėtekio elektrinės išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Žydrė Juodikienė
Dalyvauja: MB Saulėtekio elektrinių atstovai.

25. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „DULVIRA“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „DULVIRA“ atstovai.

26. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Lidl Lietuva“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Lidl Lietuva“ atstovai.

27. Dėl leidimo gaminti elektros energiją „Plastis“, UAB išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo V. S. pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-47), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Plastis“ atstovai.

28. Dėl leidimo gaminti elektros energiją „Plastis“, UAB išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo V. S. pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-48), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Vilita Juzėnė
Dalyvauja: UAB „Plastis“ atstovai.

29. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus uždarajai akcinei bendrovei „Pramoninis servisas“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Leidimų skyriaus vyr. specialistas Rimantas Semėnas
Dalyvauja: UAB „Pramoninis servisas“ atstovai.

30. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Litelektra išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-50), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Litelektra atstovai.

31. Dėl leidimo gaminti elektros energiją UAB Litelektra išdavimo ir anksčiau išduoto leidimo gaminti elektros energiją pripažinimo netekusiu galios (pažymos Nr. O5E-51), (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB Litelektra atstovai.

32. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Maldis“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Justina Jarašienė
Dalyvauja: UAB „Maldis“ atstovai.

33. Dėl leidimo plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus UAB „Vėjas LT“ išdavimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėja – Leidimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Krivickienė
Dalyvauja: UAB „Vėjas LT“ atstovai.

34. Kiti klausimai.

II dalis

1. Dėl UAB „SDG“ energetikos objektus ir įrenginius eksploatuojančių energetikos darbuotojų mokymo programų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėjas – Koordinavimo ir analizės skyriaus vyr. specialistas Kęstutis Gruzdys
Dalyvauja: UAB „SDG“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

2. Dėl UAB „Idex Taikos elektrinė“ šilumos gamybos kainos dedamųjų perskaičiavimo. APSVARSTYTA​​
Pranešėja – Šilumos gamintojų ir konkurencijos skyriaus vyr. specialistė Vilija Janickienė
Dalyvauja: AB „Kauno energija“, UAB „Idex Taikos elektrinė“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

3. Dėl BALTPOOL UAB taikomų įmokų degalų iš atsinaujinančių energijos išteklių apskaitos vienetų sistemos dalyviams derinimo (papildomas klausimas). APSVARSTYTA
Pranešėjas – Dujų skyriaus vyr. specialistas Justas Valaitis
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, BALTPOOL UAB atstovai.
Posėdžio medžiaga

4. Dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus vyr. specialistė Lina Jakimčikienė
Dalyvauja: Kalvarijos savivaldybės administracijos, UAB „Kalvarijos komunalininkas“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

5. Dėl UAB „Visagino energija“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Vandens skyriaus patarėja Vilma Davulienė
Dalyvauja: Visagino savivaldybės administracijos, UAB „Visagino energija“, VĮ Ignalinos atominės elektrinės atstovai.
Posėdžio medžiaga

6. Dėl minimalių elektros energijos persiuntimo patikimumo lygių nustatymo. APSVARSTYTA
Pranešėja – Elektros skyriaus vyresn. specialistė Viktorija Strazdaitė-Užubalienė
Dalyvauja: Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos, AB „Achema“, AB „Akmenės cementas“, AB „Energijos skirstymo operatorius“, AB „Lifosa“, Litgrid AB, UAB „Dainavos elektra“ atstovai.
Posėdžio medžiaga

7. Kiti klausimai.











Kilus klausimams dėl posėdžio organizavimo, kreipkitės į Veiklos valdymo skyriaus vyr. specialistes: Gražiną Songailaitę-Šilinskienę, el. paštu grazina.songailaite@vert.lt, tel. 8 (682) 70 309 arba Jurgitą Ramanavičienę, el. paštu jurgita.ramanaviciene@vert.lt, tel. 8 (636) 94 474, dėl medžiagos turinio – į rengėjus (pranešėjus).