Įeiti
Publikuota: 2016-03-25. Atnaujinta:

Atnaujinta rinkos dalyviams aktuali informacija apie REMIT įgyvendinimą


Komisija, reaguodama į rinkos dalyvių paklausimus dėl REMIT įgyvendinimo, atnaujino rubriką, kurioje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie REMIT.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2016 m. balandžio 7 d. rinkos dalyviai Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūrai (Agentūra) turės pranešti visus duomenis ir informaciją apie sandorius biržoje, įskaitant prekybos nurodymus, Komisija teikia pagalbą, kaip rinkos dalyviui įsisivertinti, ar apie vykdomus sandorius jam yra pareiga pranešti Agentūrai, kaip registruotis CEREMP sisitemoje, kur rasti išsamią informaciją ir kokios sankcijos gali būti taikomos, jeigu rinkos dalyvis laiku nevykdys įpareigojimų pagal REMIT.

Komisija, siekdama rinkos dalyviams pristatyti REMIT ir iš šio reglamento įgyvendinimo kylančias rinkos dalyvių pareigas, yra sukūrusi specialią REMIT rubriką. Atkreipiame dėmesį, kad, siekiant efektyviai ir laiku registruotis CEREMP sistemoje bei vykdyti kitus įsipareigojimus pagal REMIT, rinkos dalyviai pirmiausiai yra skatinami detaliai išnagrinėti visą rubrikoje pateiktą informaciją apie REMIT.

Daugiau informacijos rasite specialiame Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūros (toliau – Agentūra) REMIT portale. Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu [email protected].