Įeiti
Publikuota: 2019-05-24. Atnaujinta:

Lietuvos ir Škotijos reguliavimo institucijos pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl patirties ir informacijos sklaidos vandens sektoriaus reguliavimo srityje


IMG_0414.jpg2019 m. gegužės 23 d. Komisijos pirmininkė Inga Žilienė ir Škotijos vandens sektoriaus reguliavimo komisijos pirmininkas Alan D A Sutherland pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl abiejų šalių dalijimosi gerosios praktikos pavyzdžiais ir informacija apie vandentvarkos ūkio reguliavimą.

Susitikimo metu Komisijos atstovai pristatė Lietuvoje taikomą vandentvarkos ūkio reguliavimo patirtį, pasidalino informacija apie taikomas ekonominio reguliavimo sistemas, aptarė kitus aktualius klausimus.

Škotijos vandens sektoriaus reguliavimo komisijos atstovai pristatė Škotijos vandens sektoriaus raidą, ūkio stambinimo ir efektyvumo didinimo aspektus, taikomą reguliavimo praktiką, ekonometrinius skaičiavimus ir kitas naudojamas skaičiavimo metodikas. 

Susipažinti su pasirašytu bendradarbiavimo susitarimu dėl Lietuvos ir Škotijos dalijimosi gerosios praktikos pavyzdžiais ir informacija apie vandentvarkos ūkio reguliavimą galite čia