Įeiti
Publikuota: 2020-05-12. Atnaujinta:

Viešoji konsultacija dėl Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausių kainų nustatymo koncepcijos


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), siekdama iš anksto sudaryti sąlygas rinkos dalyviams susipažinti ir pateikti pastabas dėl rengiamos Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausiosios kainos nustatymo metodikos ir preliminariai galimų didžiausių kainų ribų kiekvienam pajėgumų aukcionui, teikia viešajai konsultacijai Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausiosios kainos nustatymo koncepciją (dokumentą rasite čia). Pastabas ir pasiūlymus koncepcijai bei atsakymus į viešos konsultacijos klausimus prašome teikti iki 2020 m. gegužės 20 d.

Įvertinusi suinteresuotų institucijų ir rinkos dalyvių pateiktas pastabas, VERT parengs ir paskelbs viešajai konsultacijai Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausiosios kainos nustatymo metodikos projektą.

VERT parengė Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausių kainų nustatymo koncepcijos projektą, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos siūlomą įgyvendinti Pajėgumų užtikrinimo mechanizmo priemonę ir Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūloma numatyti, kad VERT tvirtins Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausiosios kainos nustatymo metodiką, nustatys pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausias kainų ribas ir galimas didžiausias kainų ribas kiekvienam pajėgumų aukcionui.

Pastabas ir pasiūlymus VERT parengtai Pajėgumų aukciono dalyvių pasiūlymų didžiausiosios kainos nustatymo koncepcijai siųskite paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, el. paštu [email protected].

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į Dujų ir elektros departamento Rinkos plėtros ir stebėsenos skyriaus patarėją Paulių Blažį (tel. (8 5) 213 9810 arba el. paštu [email protected]

Visos rinkos dalyvių pateiktos pastabos ir pasiūlymai skelbiami rubrikoje Viešosios konsultacijos".