Įeiti
Publikuota: 2021-01-29. Atnaujinta:

REMIT naujienos: ACER paskelbė naują ketvirtinę REMIT apžvalgą


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), kuri dalyvauja ES Energijos reguliuotojų bendradarbiavimo agentūros (ACER) veikloje, informuoja, kad ACER sausio 28 d. paskelbė 23-ąją REMIT ketvirtinę apžvalgą už 2020 m. IV ketvirtį.

Šioje apžvalgoje pateikiama atnaujinta informacija dėl Brexit ir Covid-19 įtakos REMIT įgyvendinimui, taip pat apžvelgiami ACER darbai, susiję su duomenų kokybės tobulinimu 2020-ais metais, apibendrinamos anksčiau skelbtos publikacijos dėl klausimų ir atsakymų apie REMIT mokesčius. Nemažai dėmesio skirta atviriems laiškams dėl Brexit, Covid-19 ir duomenų kokybės.

Naujajame leidime taip pat apibendrinami virtualūs apskritojo stalo susitikimai su suinteresuotosiomis šalimis, kurie vyko 2020 m. lapkričio mėn., ir pateikiama ataskaita dėl neseniai skirtų sankcijų už manipuliavimą rinka pagal REMIT Didžiojoje Britanijoje.

Taip pat apžvalgoje įtraukta registruotų informaciją teikiančių mechanizmų (angl. registered reporting mechanizms (RRM)) avarinių atvejų ataskaitų (angl. contingency reports) ir 2020-ųjų metų IV ketvirčio REMIT tyrimų statistika. Papildomai pateikta papildyta bei atnaujinta sankcijų, skirtų už REMIT pažeidimus per paskutiniuosius keturis ketvirčius, apžvalga.

Išsamiai susipažinti su ACER parengta apžvalga anglų k. galite čia (rekomenduojama atidaryti naudojant Mozilla arba Chrome naršykles).

Daugiau informacijos apie REMIT duomenų teikimą, metodines rekomendacijas ir kt. rasite VERT interneto svetainėje ir REMIT portale.