Įeiti

Viešoji konsultacija dėl Energetikos, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, paviršinių nuotekų tvarkymo įmonių informacijos teikimo taisyklių

VERT viešajai konsultacijai skelbia Energetikos, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, paviršinių nuotekų tvarkymo įmonių informacijos teikimo taisyklių pakeitimo projektą. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2023 m. ​vasario 10 d.
2023-01-27
Vanduo, Viešosios konsultacijos, Kitos

Viešoji konsultacija dėl Garantinio geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo vykdymo tvarkos ir sąlygų aprašo

VERT viešajai konsultacijai skelbia Garantinio geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo vykdymo tvarkos ir sąlygų aprašą. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2023 m. vasario 16 d.
2023-01-27
Vanduo, Viešosios konsultacijos, Kitos

VERT kviečia vartotojus aktyviai domėtis, kokie yra siūlomi elektros energijos planai, ir esant poreikiui pasirinkti kitą elektros tiekėją

Atsižvelgdama į elektros kainos biržoje pokyčius ir naujausius nepriklausomų elektros tiekėjų teikiamus siūlymus, VERT ragina vartotojus aktyviai pasinaudoti savo teise ir esant poreikiui keisti nepriklausomą elektros energijos tiekėją.
2023-01-26
Elektra, Vartotojams, Dėl kainų ir tarifų

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Asmenų pateiktų prašymų išduoti leidimus plėtoti elektros gamybos pajėgumus įrengiant saulės elektrines

VERT viešajai konsultacijai teikia Asmenų pateiktų prašymų išduoti leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus įrengiant saulės šviesos energijos elektrines vertinimo tvarkos aprašo projektą.
2023-01-20
Elektra, Viešosios konsultacijos, Kitos, Dėl teisės aktų
loading

UAB „Mažeikių vandenys“ vartotojams nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

VERT nustatė UAB „Mažeikių vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, atsiskaitantys už paslaugas bute, mokės – 2,74 Eur/m3 (be PVM).
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

UAB „Skuodo vandenys“ vartotojams nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

VERT nustatė UAB „Skuodo vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 3,61 Eur/m3 (be PVM).
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT nustatė UAB „Pakruojo vandentiekis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas

VERT nustatė UAB „Pakruojo vandentiekis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Vartotojai, už paslaugas atsiskaitantys bute, mokės – 4,35 Eur/m3 be PVM.
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT suderino UAB Vilniaus kogeneracinės jėgainės investicijas

VERT suderino UAB Vilniaus kogeneracinės jėgainės investicijas į Atliekų jėgainę. Investicijos susijusios su reguliuojama šilumos gamyba. Bendra investicijų vertė apie 21 mln. 207 tūkst. Eur.
2023-01-26
Posėdžio sprendimai (atsinaujinantys ištekliai)

VERT įpareigojo ESO atlikti galios didinimą, atsiradus galimybei

VERT išnagrinėjo ginčą tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) dėl vėlavimo suteikti leistinos naudoti galios didinimo paslaugą objekte.
2023-01-25
Posėdžio sprendimai (elektra)

VERT nustatė AB „Prienų šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamųjų perskaičiavimo pažeidimų

VERT konstatavo, kad Prienų rajono savivaldybės tarybos sprendimu AB „Prienų šilumos tinklai“ šilumos kainų dedamosios perskaičiuotos ir nustatytos nesilaikant Šilumos kainų nustatymo metodikos nuostatų.
2023-01-19
Posėdžio sprendimai (šiluma)
metodine_pagalba dsais skaiciuokle
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Paskelbta deklaracija, skirta skatinti bendrus principus ir priemones pagalbai vartotojams šią žiemą

Paskelbta deklaracija, skirta skatinti bendrus principus ir priemones pagalbai vartotojams šią žiemą.
2023-01-19

Pasikeitus objekto savininkui elektros pardavimo sutartis jam nėra perrašoma

VERT išnagrinėjo vartotojo ir UAB „Enefit“ ginčą dėl paslaugų teikimo sutarties perrašymo ir rezervacijos mokesčio anuliavimo.
2023-01-17

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Investicijų grąžos normos nustatymo metodikos

VERT viešajai konsultacijai teikia Investicijų grąžos normos nustatymo metodikos projektą.
2023-01-16

Nustatytas elektros energijos technologinėms reikmėms suvartojimo rodiklis Vilniaus miesto šilumos tiekimo sistemai

VERT pritarė pagal Supirkimo tvarką palyginamosioms šilumos gamybos sąnaudoms apskaičiuoti taikomam biokurą naudojančio šilumos gamybos įrenginio sąlyginiam elektros suvartojimo rodikliui Vilniaus m. šilumos tiekimo sistemoje.
2023-01-13

Viešoji konsultacija dėl Suskystintų gamtinių dujų terminalo lėšų surinkimo ir išmokėjimo tvarkos

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Suskystintų gamtinių dujų terminalo, jo infrastruktūros ir jungties įrengimo bei eksploatavimo sąnaudoms ar jų daliai kompensuoti skirstų lėšų administravimo tvarkos aprašo pakeitimo projektą.
2023-01-12

Viešoji konsultacija dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos reguliuojamų kainų gamtinių dujų sektoriuje nustatymo metodikų

VERT skelbia viešąją konsultaciją dėl Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos reguliuojamų kainų gamtinių dujų sektoriuje nustatymo metodikų. Pastabas ir pasiūlymus siųskite iki 2023 m. sausio 26 d.
2023-01-12
skz elektra-1.png stt vartteisaps versli-lietuva entryexit elektrossektoriaussandautumodelis veiklosatskyrimasds
​​​​