Įeiti

VERT kviečia susitikti Mažeikiuose, Plungėje, Kretingoje ir Palangoje

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba rugpjūčio 4-5 d. Mažeikiuose, Plungėje, Kretingoje ir Palangoje patars gyventojams, kaip pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.
2021-08-03
Elektra, Vartotojams, Bendradarbiavimas

REMIT naujienos: ACER paskelbė naują ketvirtinę REMIT apžvalgą ir naujus dažniausiai užduodamų klausimų dokumentus

Europos Sąjungos Energijos reguliuotojų bendradarbiavimo agentūros 2021-07-30 paskelbė 25-ąją Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 1227/2011 dėl didmeninės energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo ketvirtinę apžvalgą už 2021 m. II ketvirtį.
2021-08-03
Elektra, Dujos, Statistika

VERT: viešoji konsultacija dėl elektros energetikos sektoriaus teisės aktų pakeitimų

VERT: numatomi teisės aktų pakeitimai susiję su 200 MW energijos kaupimo įrenginio naudojimu izoliuoto sistemos darbo rezervo paslaugos teikimu bei klimato taršos mažinimo priemonėmis.
2021-08-03
Elektra, Viešosios konsultacijos, Dėl teisės aktų

Pateikta elektros energijos ir gamtinių dujų rinkos metinė ataskaita Europos Komisijai

VERT parengė ir pateikė Europos Komisijai Lietuvos Respublikos elektros energijos ir gamtinių dujų rinkų metinę ataskaitą už 2020 metus – tokią pareigą nacionalinei reguliavimo institucijai numato III ES energetikos paketas ir Švarios energijos paketas.
2021-07-23
Elektra, Dujos, Statistika
loading

VERT pakeitė Energetikos įmonių investicijų projektų derinimo Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje tvarką

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pakeitė Energetikos įmonių investicijų projektų derinimo Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje tvarką.
2021-07-30
Posėdžio sprendimai (kita)

VERT: keičiami kainodaros principai šilumos sektoriuje

VERT, siekdama suvienodinti konkurencinę šilumos gamybos aplinką, pakeitė taikomus kainodarinius principus.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (šiluma)

VERT: skatinamos investicijos vandens sektoriuje, mažinančios klimato kaitą

VERT priėmė sprendimą pakeisti teisės aktus, kurie reglamentuoja kainodarinius principus vandens sektoriuje.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT: atliktas vandentvarkos įmonių finansinio pajėgumo vertinimas

VERT, atlikusi licencijuojamų geriamojo vandens tiekėjų ir nuotekų tvarkytojų 2020 m. finansinio pajėgumo vertinimą, konstatavo, kad 1 ūkio subjekto finansinis pajėgumas nėra pakankamas.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT suderino UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ investicijas

VERT suderino UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis" investicijas, kurių bendra vertė apie 30 tūkst. Eur.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (vanduo)

VERT: energetikos įmonės bus skatinamos investuoti į inovacijas ir mažinti klimato kaitą

VERT pakeitė teisės aktus, siekiant skatinti energetikos įmones investuoti į inovacinius projektus, taip pat įgyvendinti investicijas, mažinančias klimato kaitą.
2021-07-29
Posėdžio sprendimai (kita)
metodine_pagalba dsais energetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

VERT suderino UAB „Kirtimų katilinė“ investicijas bei konstatavo, jog šilumos gamybos dedamosios nustatytos su pažeidimais

VERT suderino UAB „Kirtimų katilinė" investicijas bei konstatavo, jog bendrovės direktoriaus įsakymu šilumos gamybos kainos dedamosios antriesiems bazinės kainos galiojimo metams nustatytos su pažeidimais.
2021-07-29

VERT įvertino šilumos tiekėjų finansinį pajėgumą

VERT, vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą.
2021-07-29

VERT kviečia susitikti Tauragėje, Šilalėje, Telšiuose ir Kelmėje

VERT liepos 28-29 d. Tauragėje, Šilalėje, Telšiuose ir Kelmėje patars gyventojams, kaip pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.
2021-07-27

ACER paskelbė naują 6-ąjį REMIT taikymo gairių leidimą

VERT informuoja, kad Europos Sąjungos Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra (ACER) paskelbė jau šeštąjį Europos Sąjungos Reglamento dėl didmeninės energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo (REMIT) taikymo gairių leidimą.
2021-07-23

VERT: kainų skirtumas tarp Lietuvos ir Latvijos susidarė dėl Latvijos ir Estijos taikomos pralaidumų skaičiavimo metodikos su Rusija

VERT, įvertinusi Nord Pool elektros energijos biržoje padidėjusias elektros energijos kainas Lietuvos zonoje, palyginus su Latvijos kainų zona, nustatė, kad skirtumas susidarė dėl Latvijos ir Estijos taikomos pralaidumų skaičiavimo metodikos su Rusija.
2021-07-22

Suderintos naujos UAB „Šilalės vandenys“ teikiamų paslaugų bazinės kainos

VERT suderino UAB „Šilalės vandenys" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas (be PVM). Gyventojai, kurie už paslaugas atsiskaito bute, mokės 2,46 Eur/m3 be PVM.
2021-07-22